Sünnet Organizasyonu

Çocuklarımızın gönüllerince eğlenebilmesi için dini değerlerimize bağlı yürüttüğümüz sünnet organizasyonu çalışmalarımız, yüksek memnuniyet oranlarına sahiptir.

Sünnet Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu

Amacımız müşterilerimizin bu özel günde davetlilerine en iyi şekilde ev sahipliği yapabilmeleri ve güzel anılar biriktirebilmesidir. Tabi bunun yanı sıra sünnet çocuğunun üzerindeki stresi en aza indirmek ve arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşayabilmelerini sağlamaktır.

Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Ne Gibi Hizmetler Sunuyoruz?

Sünnet düğünü organizasyonlarımız, tamamıyla sizin istek ve önerilerinize uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz organizasyon hizmetinin en güzel tarafı da budur. Dilediğiniz gibi birçok farklı animasyon gösterileri arasından dilediğinizi gerçekleştirebilir, dilediğiniz şekilde özelleştirilebilir menüler sunabilir, süsleme etkinliklerinde eşsiz özelikler sağlayabiliriz. Sizler için fikir olması açısından genel organizasyon detaylarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kur'an-ı Kerim Tilaveti (İşinin ehli hocalar tarafından yapılmaktadır)
  • Sünnet merasimi ile alakalı olarak geniş kapsamlı bir sohbet
  • Sünnet tahtı ve yeniçeri askeri etkinlikleri
  • Mekan içi süslemeler, masa ve sandalye süslemeleri, birçok farklı konseptte balon süslemeleri, vb. süsleme özellikleridir.
  • Konfeti ve volkan gösterileri
  • Animasyon gösterileri
  • Takı merasimi
  • Fotoğraf ve video çekimi
  • Yemek sunumu ve servisi

Yukarıda maddelendirdiğimiz hizmetlerin yanı sıra; sizin taleplerinizi de göz önünde bulundurarak birçok farklı etkinlik ve organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Asır Organizasyon olarak firmamız, İstanbul'un tüm semt ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Kültürel değerlerimiz dikkate alınarak hazırlanan, titizlikle hayata geçirilen sünnet düğünü organizasyonları; standart fiyatlandırmalara tabi değildir. Etkinlik için seçmiş olduğunuz gösteriler, yemekli ve ikramlı menüler, farklı animasyonlar ve semazen grubu gibi ekstralar fiyata etki etmektedir. Çocuğunuz için son derece önemli olan bu gün için sünnet düğünü organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak adına hemen bizimle iletişime geçebilir, size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünlerinde en önemli husus, şüphesiz ki İslami kriterlere uygun gerçekleştirilmesidir. Firmamız bunun bilincinde olarak çalışmalarını yürütmekte; ilahi grubu, semazen grubu, sünnet düğününü anlatan konuşmalar ve diğer hususlar ile günün anlam ve önemine hitaben organizasyon hizmeti vermektedir. İslami sünnet düğünü organizasyonu için bizi tercih edebilirsiniz.